Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24066
Stary 11.10.2013, 12:28
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
wis.la/kcrm2
0123456789
Tu nie chodzi o to, że nie można podpisywać kontraktów z zawodnikami poniżej 18 roku życia (bo można), tylko o durny zapis że kontrakt taki obowiązuje tylko do ukończenia przez piłkarza 18 lat (a później to już gościowi agent znajdzie robotę a dla klubu pozostanie możliwość zrobienia sobie pamiątkowej foty).

Gdyby taka zmiana przeszła i 16 latek mógł podpisać z klubem np. 5 - letni kontrakt to jak dla mnie byłby to największy pozytyw w polskiej piłce od lat. Krok milowy dla potencjalnego inwestowania w szkolenie młodzieży piłkarskiej. Ale - w samym artykule Boniek sugeruje pewne wątpliwości, "menedżery" pewnie też wtrącą swoje trzy grosze i guzik z tego wyjdzie (obym się mylił).
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując