Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24029
Stary 08.10.2013, 00:39
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jacy oni są naiwni. Nawet jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia nie mają, to kim chcą zdobywać te tytuły z pucharami?
Rok temu było podobnie. Jak się skończyło?

rafkur napisał(a):Wyświetl post
2) Zakład przyjęty ))
Masz jakiegoś faworyta?

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
I tu jest sedno całej sprawy.
Jeśli nie będziecie mieli realnej konkurencji, ten fakt uczyni was słabymi w perspektywie czasu
My już jesteśmy przesłabi. Widać to po pucharach. Tylko, że Lech pokazał jak nieprawopodobnie trudno jest nawiązać do tego naszego "przesłabego" i odpadł z totalnymi amatorami.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
zauważ że obecna silna Legia jest konsekwencją silnej Wisły i Polonii - czyli ówczesnych liderów '15-stki'. I
Według mnie kompletnie się mylisz, choćby dlatego, że ani Wisła ani Polonia nie były silne. Po prostu wykorzystujemy wreszcie swój potencjał na tyle, że reszta może marzyć by z nami rywalizować - mówię tu o potencjale ekonomicznym, medialnym, marketingowym. Siłą rzeczy mając dwa razy większy budżet niż następne zespoły musimy odjechać. Uporządkowano sytuację miedzy klubem a kibicami, mamy jako tako działającą akademię i w konsekwencji wsród klubów, które nie mają 5 zł na bilet miesięczny czy 10 zł na miskę ryżu dla bramkarza - nagle staliśmy się kolosem. Troche śmiesznym, bo byle gówno z zagranicy nas rozwala jak chce, ale u nas to jest kolos.

I pewnie jakieś trofea wpadną, a my tradycyjnie będziemy niezadowoleni, bo nie będzie to robione w pięknym stylu
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 08.10.2013 o godz. 00:42.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując