Blaszczu16 napisał(a):

|
Jacy oni są naiwni. Nawet jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia nie mają, to kim chcą zdobywać te tytuły z pucharami?
|
Rok temu było podobnie. Jak się skończyło?
rafkur napisał(a):

Masz jakiegoś faworyta?
Lukasz napisał(a):

I tu jest sedno całej sprawy.
Jeśli nie będziecie mieli realnej konkurencji, ten fakt uczyni was słabymi w perspektywie czasu
|
My już jesteśmy przesłabi. Widać to po pucharach. Tylko, że Lech pokazał jak nieprawopodobnie trudno jest nawiązać do tego naszego "przesłabego" i odpadł z totalnymi amatorami.
Lukasz napisał(a):

|
zauważ że obecna silna Legia jest konsekwencją silnej Wisły i Polonii - czyli ówczesnych liderów '15-stki'. I
|
Według mnie kompletnie się mylisz, choćby dlatego, że ani Wisła ani Polonia nie były silne. Po prostu wykorzystujemy wreszcie swój potencjał na tyle, że reszta może marzyć by z nami rywalizować - mówię tu o potencjale ekonomicznym, medialnym, marketingowym. Siłą rzeczy mając dwa razy większy budżet niż następne zespoły musimy odjechać. Uporządkowano sytuację miedzy klubem a kibicami, mamy jako tako działającą akademię i w konsekwencji wsród klubów, które nie mają 5 zł na bilet miesięczny czy 10 zł na miskę ryżu dla bramkarza - nagle staliśmy się kolosem. Troche śmiesznym, bo byle gówno z zagranicy nas rozwala jak chce, ale u nas to jest kolos.
I pewnie jakieś trofea wpadną, a my tradycyjnie będziemy niezadowoleni, bo nie będzie to robione w pięknym stylu
