Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24015
Stary 07.10.2013, 18:52
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale jak nie my to kto?
Szczerze? Nikt. Dużo bardziej obawiam się o puchar polski, bo tam gramy wyjazd w Zabrzu i jeden mecz zadecyduje o wszystkim. Jak przejdziemy to wymęczymy dublet.

To trochę jak z Wami na początku wieku. Czasami nawet z nami przegrywaliście, czasami wydawało się że ktoś tam jest tuż tuż, a jednak koniec końców kilka punkcików odjechaliście. Tutaj będzie podobnie - naprawdę nie widzę rywala. Graliśmy w połowie rezerwowym składem i mieliśmy u Was ze 20 strzałów i posiadanie na poziomie 65%. Oczywiście - przegraliśmy. Powiem nawet, że zasłużenie. Ale i tak Was wyprzedzimy. Taka liga, może za rok albo dwa się coś zmieni, obecnie sobie nie wyobrażam, by nie było kolejnego mistrzostwa.


Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jak długo można być klasą samą dla siebie i przegrywać przez własne błędy? Przecież wstyd tak myśleć, co dopiero publicznie mówić.
Nie gra Kuciak, Astiz, Bereszyński, Kosecki, Radovic i Saganowski. Do tego ciągle ktoś ma zbity mięsień i niby gra, ale nie wiadomo po co albo ktoś gra na gorączce. Spokojnie, przyjdzie końcówka sezonu, w pucharach nas już dawno nie będzie i odjedziemy. A reszcie ligi zostanie grzanie się, że nas pokonali w jednym meczu. Coś jak początek XXI wieku i nasze wygrane z Wami.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Legia w minionych latach też czasami nie walczyła o MP, a walkę o europuchary przegrywała kilka razy - wówczas też nie byliście dla Nas żadnym rywalem w walce o tytuł mimo Naszej porażki 1:5 na Łazienkowskiej...
Takiego dna na dwa sezony nie mieliśmy od początku lat dziewięćdziesiątych. Zawsze jest pierwsza piątka, zawsze w najgorszym razie jest utrata szans na puchary na 1 czy 2 kolejki przed końcem. Osobiście nie przypominam sobie sezonu, w którym po połowie było jasne, że znaczymy tyle co byle Zagłębie Lubin czy coś takiego.

Dlatego szacunek za wygraną.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując