0 22 napisał(a):

|
Ja Was tak nie traktuję, chociaż jako poważnego rywala - wybaczcie szczerość - też nie. Myślę, że jest to związane z aż dwoma latami poza czołówką w tej zupełnie kabaretowej lidze.
|
Eh ja wiem, że poważnym rywalem dla Legii nie jesteśmy na dzień dzisiejszy, ale to tym bardziej podkreśla wartość Naszego wczorajszego zwycięstwa.
Z drugiej strony - wiem również, że 2 razy 7 miejsce w porównaniu do poprzednich lat na Wiśle to kicha, ale wybacz kolego - Legia w minionych latach też czasami nie walczyła o MP, a walkę o europuchary przegrywała kilka razy - wówczas też nie byliście dla Nas żadnym rywalem w walce o tytuł mimo Naszej porażki 1:5 na Łazienkowskiej...