Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24011
Stary 07.10.2013, 13:37
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ja Was tak nie traktuję, chociaż jako poważnego rywala - wybaczcie szczerość - też nie. Myślę, że jest to związane z aż dwoma latami poza czołówką w tej zupełnie kabaretowej lidze.
Eh ja wiem, że poważnym rywalem dla Legii nie jesteśmy na dzień dzisiejszy, ale to tym bardziej podkreśla wartość Naszego wczorajszego zwycięstwa.
Z drugiej strony - wiem również, że 2 razy 7 miejsce w porównaniu do poprzednich lat na Wiśle to kicha, ale wybacz kolego - Legia w minionych latach też czasami nie walczyła o MP, a walkę o europuchary przegrywała kilka razy - wówczas też nie byliście dla Nas żadnym rywalem w walce o tytuł mimo Naszej porażki 1:5 na Łazienkowskiej...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując