Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 06.10.2013, 20:36
dragon napisał(a):Wyświetl post
MECZ:

Doping

W I średni. W II połowie b. dobrze od JJBG.

Piłkarze

Super:
Głowacki - profesor. Wybił chyba 95% piłek z naszego pola karnego
Brożek - ładnie walczył w I poł. Widać że miał "power"
Miśkiewicz - naprawdę dobry bramkarz. Wyjmuje co trzeba, a nawet więcej. A kiksy szczęścliwie nie wpadają więc ma farta co też jest ważne :

Dobrze:
Niezły Chavez i Bunoza.

Słabo:
Boguski, Sarki

Reszta bezbarwnie.
Boguski słabo? Ja się pytam co on w ogóle robił na boisku. Ambicja tak, ale umiejetności stanowczo na nie. Smudzie sie coś chyba w głowie robi, że go wystawia. Skoro potrafił posadzić Sarkiego po jednym słabym meczu to czemu nie robi tego z Boguskim już po 3 albo 4 meczu.
Odpowiedz cytując