dragon napisał(a):

MECZ:
Doping
W I średni. W II połowie b. dobrze od JJBG.
Piłkarze
Super:
Głowacki - profesor. Wybił chyba 95% piłek z naszego pola karnego
Brożek - ładnie walczył w I poł. Widać że miał "power"
Miśkiewicz - naprawdę dobry bramkarz. Wyjmuje co trzeba, a nawet więcej. A kiksy szczęścliwie nie wpadają więc ma farta co też jest ważne :
Dobrze:
Niezły Chavez i Bunoza.
Słabo:
Boguski, Sarki
Reszta bezbarwnie.
|
Boguski słabo? Ja się pytam co on w ogóle robił na boisku. Ambicja tak, ale umiejetności stanowczo na nie. Smudzie sie coś chyba w głowie robi, że go wystawia. Skoro potrafił posadzić Sarkiego po jednym słabym meczu to czemu nie robi tego z Boguskim już po 3 albo 4 meczu.