Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 05.10.2013, 22:56
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Mam ciśnienie jakiego nie miałem już dawno. Odliczam godziny do meczu. Chcę tylko powiedzieć, że jeśli nawet ten mecz przegramy to po walce i wedle słów Henryka Reymana. Tego oczekuję jutro od piłkarzy, pełnego zaangażowania i agresji przez pełne 90 minut. Żadnego odpuszczania i gorszej drugiej połowy!


Mam to samo.

Cisnienie jakiego nie bylo dawno.33 tys ludzi,oprawa ,spiewy Wislackich gardel ajjjjjjjj......jest moc.

Oby pilkarze pokazali na co ich naprawde stac ,bo jutro Legia bedzie do pokonania.

Do Boju!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując