xanti1906 napisał(a):

|
Młody Polak będzie zawsze tym wybrakowanym, a emerytowany Estończyk był najlepszym bramkarzem ligi. Widać jak na opinię składają się PR i kompleksy.
|
Bardzo dobra riposta.
Dajcie Miśkiewiczowi tyle zaufania i czasu ile miał Pareiko.