Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1662
Stary 04.10.2013, 23:47
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Cięzko mi sobie wyobrazić inny scenariusz jak KO
Wydaje mi się, że Powietkin nie da się położyć. Nie będzie K.O.
Kliczko wygra bezdyskusyjnie na punkty, a my się wynudzimy.

Edytka: Powietkin chyba nigdy nie był wyrzeźbiony do tego stopnia, żeby móc konkurować pod tym względem z którymś z braci.
A jak wiadomo nie to jest decydujące - bo Sosnowski przed swoją walką prezentował się bardzo fajnie - a jak się skończyło, każdy pamięta.

Powód: rzeźba ;)
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 04.10.2013 o godz. 23:58.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując