Kocur napisał(a):

O której jutro jest Kliczko z Powietkinem?
Tylko jakieś gówno rosyjskie pokazuje wiec wiadomo że zostaje internet tylko pytanie która godzina
|
Kocurze!! Walka na Polsat Sport, od 18.00 transmisja.
Co do wyniku :
kontra
Cięzko mi sobie wyobrazić inny scenariusz jak KO