Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24000
Stary 04.10.2013, 11:07
PitM napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajny pomysł ale słabym punktem jest dzielenie drużyn na grupy 1-8 i 9-16 na podstawie tradycyjnego punktowania. Mogłoby się bowiem okazać że drużyny z miejsc 7-8 większość punktów zdobyły na słabych (z dołu tabeli) zespołach a drużyna np.9 na tych z góry ale nie ma to znaczenia przy załapaniu się do mistrzowskiej i spadkowej, przy czym gdyby 9-tce policzyć punkty po zasadach z grupy mistrzowskiej mogłaby się okazać lepszą drużyną niż np 8-ma po zasadniczej części.
Dobrze jest tak jak jest i nie ma sensu bardziej kombinowac. Juz nie moge doczekac sie emocji i jak to bedzie wygladac w ostatnich 7 kolejkach, a tu jeszcze 20 meczy do rozegrania do tego czasu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując