KROKU napisał(a):

|
Mały problem kupiłem bilet przez neta i jak próbowałem płacić wylogowało mnie z banku i jak chciałem zapłacić i dokończyć zakup to nie ma takiej opcji jak zapłać za bilet i bilet wisi jako oczekujący na zapłatę a ja nie mam jak zapłacić paranoja.
|
sesja trwa 30 minut, po tym czasie Twoje zakupy zostaną anulowane, więc zbędne jest gadanie o 5-ciu godzinach.
Pozdrawiam