Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
Od: 06.2007
Offline
#
9678
04.10.2013, 07:31
Mały problem kupiłem bilet przez neta i jak próbowałem płacić wylogowało mnie z banku i jak chciałem zapłacić i dokończyć zakup to nie ma takiej opcji jak zapłać za bilet i bilet wisi jako oczekujący na zapłatę a ja nie mam jak zapłacić paranoja.
KROKU
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KROKU
Znajdź inne posty napisane przez KROKU