Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9678
Stary 04.10.2013, 07:31
Mały problem kupiłem bilet przez neta i jak próbowałem płacić wylogowało mnie z banku i jak chciałem zapłacić i dokończyć zakup to nie ma takiej opcji jak zapłać za bilet i bilet wisi jako oczekujący na zapłatę a ja nie mam jak zapłacić paranoja.
Odpowiedz cytując