Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
9634
03.10.2013, 19:47
tedi100
napisał(a):
SKWK - Są duże szanse, że wszystkie bilety zostaną jutro wyprzedane!
Mam nadzieję że chodzi tutaj tylko o trybunę C, bo nie mam innej możliwości zakupu jak dopiero w niedzielę...
kuba_cf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba_cf
Znajdź inne posty napisane przez kuba_cf