domin_czyzyny napisał(a):

|
Wyrazil swoja opinie o moderatorze. Mial prawo. A Ty widze milosnik cenzury ?
|
Jeżeli dajesz przyzwolenie na obrażanie użytkowników to nie mamy o czym rozmawiać. A tak było w przypadku Dariooka.
domin_czyzyny napisał(a):

|
Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?
|
Adwokat się znalazł ...
Tak, najlepiej donieś do Administratora, może wtedy poczujesz się lepiej ...