Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.09.2013, 20:57
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wyrazil swoja opinie o moderatorze. Mial prawo. A Ty widze milosnik cenzury ?
Jeżeli dajesz przyzwolenie na obrażanie użytkowników to nie mamy o czym rozmawiać. A tak było w przypadku Dariooka.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?
Adwokat się znalazł ...

Tak, najlepiej donieś do Administratora, może wtedy poczujesz się lepiej ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując