hubert.fan napisał(a):

Jeżeli wyrażenie swojej opinii o piłkarzu w temacie meczowym i bezpodstawny atak słowny na Moderatora nie mający nic wspólnego z tym tematem traktujesz na równi, to nie mam więcej pytań.
|
Wyrazil swoja opinie o moderatorze. Mial prawo. A Ty widze milosnik cenzury ?
A jak FraMat mi pisze ze jestem najebany, albo abym czytal ze zrozumieniem, a po chwili sam sie kompromituje tym, ze nie czyta mojego postu ze zrozumieniem to co ? Wszystko ok ?!
Podkreslam, ze Dariook to nie boja bajka. Ale dzisiaj FraMat przegial!