Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.09.2013, 20:51
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli wyrażenie swojej opinii o piłkarzu w temacie meczowym i bezpodstawny atak słowny na Moderatora nie mający nic wspólnego z tym tematem traktujesz na równi, to nie mam więcej pytań.
Wyrazil swoja opinie o moderatorze. Mial prawo. A Ty widze milosnik cenzury ?
A jak FraMat mi pisze ze jestem najebany, albo abym czytal ze zrozumieniem, a po chwili sam sie kompromituje tym, ze nie czyta mojego postu ze zrozumieniem to co ? Wszystko ok ?!

Podkreslam, ze Dariook to nie boja bajka. Ale dzisiaj FraMat przegial!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.09.2013 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując