Ale co Wy od Moderatora chcecie ?
W pełni się z nim zgadzam odnośnie dzisiejszego meczu.
silver03 napisał(a):

|
Zapominacie, że z tak chujowym składem jednak ta Wisła potrafi dać nam trochę radości ładną grą (z Piastem, Lechią, Lechem).
|
Dzisiaj był mecz z Ruchem Chorzów, nie z Piastem, Lechią, Lechem i niestety tak to wyglądało na boisku jak opisał FraMat.