Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 28.09.2013, 19:56
Ale co Wy od Moderatora chcecie ?

W pełni się z nim zgadzam odnośnie dzisiejszego meczu.

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zapominacie, że z tak chujowym składem jednak ta Wisła potrafi dać nam trochę radości ładną grą (z Piastem, Lechią, Lechem).
Dzisiaj był mecz z Ruchem Chorzów, nie z Piastem, Lechią, Lechem i niestety tak to wyglądało na boisku jak opisał FraMat.
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując