Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.09.2013, 19:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestesmy dramatycznie słabi.
Brak utrzymania się przy piłce, brak uspokojenia gry, brak jakiegokolwiek rozgrywającego, brak pojęcia o taktyce u Guerriera i Sarkiego, Małecki, który mysli, że szybkość załatwi wszystko. Brożek, ktory dwa razy nie wie, co zrobić sam na sam z bramkarzem, Garguła, środkowy pomocnik, ktory się przechadza tam, gdzie nikt, go nie oczekuje, szalony Boguski szybszy od wiatru i przyjmujący piłkę jakby parzyła.
Smuda na razie nauczył ich wszystkich tylko tego, że trzeba biegać, wracać i walczyć.
Ale jest na to lekarstwo: kolejna drużyna pokazała, że na presing odpowiada się presingiem i Wisła nie istnieje.
Na szybkie rozgrywanie, rozgrywanie jeszcze szybsze z zagęszczeniem środka pola.
Poza tym nic z taktyki, nic myślenia na boisku.

Oczywiście, kolejny raz wynik lepszy niż gra i pozcja w tabeli ponad stan.

Co jak co, ale szczęścia to Smuda ma kupę
Wypowiadasz się jakbyśmy mieli w składzie Szymkowiaka, Kosowskiego, Żurawskiego, Franka itd. wszystkich w najlepszych etapach swojej kariery, a Wisła jeszcze w poprzednim sezonie eliminowała Parme i Schalke w pucharach... Zejdź na ziemie (z całą resztą malkontentów) i przywitaj się z rzeczywistością. Skład przed sezonem mieliśmy na spadek/walkę w dolnej części tabeli. W poprzednim sezonie Burliga, Guła, Chrapek, Boguski, Bunoza to były parodie piłkarzy, nie mieli już kompletnie nic, żeby zaistnieć w kolejnym sezonie, żeby zaistnieć czymkolwiek. Dziękuj Smudzie, że nauczył ich wszystkich biegać, wracać, walczyć i próbuje (z różnym skutkiem) nauczyć ich czegokolwiek więcej. Spójrz jak zmienili się poszczególni piłkarze np. taki Burliga zaczyna coś tam pokazywać, Bunoza w ekstraklasie jak na razie najlepszy lewy obrońca itd. Robimy ZAJEBISTE wyniki, a niektórym już woda sodowa uderza do głowy i zaczynają kręcić, że w sumie to chujowo bo jak inni grają pressingiem to nam jest ciężko i ze tracimy pkt... zaraz zacznie się p.i.er.dolenie o mistrzostwie itd. Zapominacie, że z tak chujowym składem jednak ta Wisła potrafi dać nam trochę radości ładną grą (z Piastem, Lechią, Lechem). Jak wam się ciągle coś nie podoba to w Krakowie jest ponoć taki zespół co gra jak Barcelona tylko w.p.ierdol zazwyczaj dostaje...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 28.09.2013 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując