|
Witam,
Nie zorientowałem się, że upłynął termin ważności mojego dowodu osobistego. W najlepszym przypadku będę miał nowy za 2-3 tygodnie. Do tego czasu nie mogę wykonywać przelewów z konta bankowego. Mogę pobierać bez problemu środki ze swojego konta za pośrednictwem bankomatu, jednak mam trochę rachunków do opłacenia i zastanawiam się, czy jest jakiś szybszy i wygodniejszy sposób niż poczta polska, banki odpadają bo wymagają wylegitymowania się. Dodam, że nie mam paszportu, który banki uznają jako drugi dowód tożsamości więc na ten moment widzę jedyną opcję jaką jest poczta.
|