Temat
:
Seriale - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
kamilX
Junior Member
Od: 10.2006
Offline
#
814
26.09.2013, 18:10
gdzie oglądacie w Polsce breaking bad ? piszecie ,ze się kończy to tak jak w stanach a tam leci teraz trzeci odcinek 5 , ostatniego sezonu.
kamilX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilX
Znajdź inne posty napisane przez kamilX