|
Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.
|