Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.09.2013, 14:50
Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując