Dariook napisał(a):

|
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...
|
Parę razy saniami pojechał ale to bardzo dobrze, jak mu wróci pewność to takiego Koseckiego, wciągnie nosem. Odbijali się od niego jak od ściany

. To duży plus bo przecież gra ciałem jest częścią piłki nożnej i głupio będzie gwizdać za to faule.
Jeżeli Chrapek chce zrobić karierę, powinien zacząć grać cofniętego pomocnika, w przodzie jest za wolny, ale potrafi się zastawić i rzucić prostopadłą. Jeżeli nauczy się ustawiać w defensywie i poprawi przechwyt to moim zdaniem jest to jego pozycja. Nie wspominając, że często się zdarza strzelać z cofającej się piłki co też może mu wychodzić.