4karol4 napisał(a):

Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy
|
Gra nie wygląda ładnie od czasów Moskala mniej więcej (a i tu szału nie było). W porównaniu do dwóch ostatnich sezonów to moim zdaniem i tak jest ekstra. Kto pamięta niektóre "klasyki" z naszym udziałem z poprzedniego sezonu przyzna mi rację.
A że przy okazji (czasem nieporadnych) prób gry w piłkę jest więcej punktów, to nic tylko bić brawo Smudzie.
irman napisał(a):

|
Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.
|
Co tam było naciąganego? Za coś takiego powinni mu dowalić przynajmniej cztery mecze dyskwalifikacji.
Narzekamy na okazyjne sanki Chaveza, ale to był zupełnie inny poziom brutalności.