Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 24.09.2013, 22:11
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy
Gra nie wygląda ładnie od czasów Moskala mniej więcej (a i tu szału nie było). W porównaniu do dwóch ostatnich sezonów to moim zdaniem i tak jest ekstra. Kto pamięta niektóre "klasyki" z naszym udziałem z poprzedniego sezonu przyzna mi rację.

A że przy okazji (czasem nieporadnych) prób gry w piłkę jest więcej punktów, to nic tylko bić brawo Smudzie.

irman napisał(a):Wyświetl post
Żeby tak różowo nie było - gdyby nie naciągana czerwona kartka wątpię żebyśmy wygrali ten mecz. Do tego czasu graliśmy piach pomieszany ze żwirem.
Co tam było naciąganego? Za coś takiego powinni mu dowalić przynajmniej cztery mecze dyskwalifikacji.
Narzekamy na okazyjne sanki Chaveza, ale to był zupełnie inny poziom brutalności.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.09.2013 o godz. 22:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując