Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 24.09.2013, 22:05
Nie ma co popadać w samozachwyt, bo gra do bramki była bardzo słaba. Ale w naszej sytuacji nawet jak będą grali miernie, a mimo tego będą wygrywać to trzeba będzie się cieszyć. Mamy duży problem z atakiem pozycyjnym, ciężko nam się gra, gdy musimy prowadzić grę.

Mimo wszystko rzućcie okiem na tabelę. Z wyjątkiem Legii graliśmy z całą górną połówką tabeli. Teraz czekają nas głównie mecze z drużynami z dołu, więc liczę, że zdobędziemy jeszcze sporo punktów. Zeszłej jesieni w 15 meczach ugraliśmy 18 ptk, a teraz po 9 kolejkach mamy ich już 17. Może gra nie wygląda ładnie, ale każdy musi przyznać, że w tabeli widać różnicę. I tylko to się liczy
Odpowiedz cytując