Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24116
Stary 24.09.2013, 13:22
To może zaczniesz go rozliczać jak wygra? A nie nie za to co ew na pewno zrobi. Może ocenisz sześć lat rządów PO? A nie pitolisz o "nienawiści". Co to za brednie? Ile padło firm budowlanych przy okazji "budowy" autostrad? Ich właściciele co myślą o tusku? Myślisz że jak traktują tych którzy bez przerwy "rozliczają Kaczyńskiego" ? Jak nienormalnych, i mają rację.

sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie bardzo mi przykro, że dyskusja was uwiera ale argument o partii rządzącej jest naprawdę nie na miejscu.

Prezesem należy się zajmować, ponieważ to on przejmie wkrótce władzę i przy takim wręcz naboznym nastawieniu do jego osoby będzie dalej robił to co robił wcześniej i obecnie :
Pewnie że nie na miejscu , jak pis rządzi to czepiamy się bo rządzi, a jak nie rządzi to czepiamy się bo będzie rządził taka filozofia jest faktycznie na miejscu. A kiedy rozliczysz rządzących obecnie, już od sześciu lat? Nie masz ochoty? Tak jest super?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 24.09.2013 o godz. 13:31.
Hej Nasz TS !!