|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#8

22.09.2013, 19:49
|
St Yabol napisał(a): 
|
i zaczyna się dziać najgorsze, czyli kartki i kontuzje. miejmy nadzieje, że Jova nie ma poważnej kontuzji i jednak będzie mógł zabrać
|
Za miesiąc tak...
|
|