kamikaze napisał(a):

|
Są studia i są Studia. Są takie na które mogą się dostać tylko najlepsi i są też takie kierunki co byle debil skończy. Jakby studia były płatne to naturalnie zmniejszyłaby się liczba przypadkowych studentów.
|
Przede wszystkim:
- jak studia to tylko STACJONARNE.
- na uczelniach Państwowych o dobrej reputacji w dużych miastach, a nie w jakiś miastach "krzak" i w dodatku w filiach.
W Krakowie jest tylko kilka uczelni, które gwarantują prace po ich ukończeniu:
- AGH
- PK
- UJ
- UP
- UE