Poczytaj uwaznie to co zalinkował Ci Framat. Następnie napisz, czy nadal potwierdzasz, że trójka zeznających ekspertów nie ma żadnych kompetencji do zajmowania się badaniami naukowymi poza obserwacjami "wybuchów w szopie" i "sklejaniu modeli samolotów".
A może od początku? Zacznijmy od Rońdy i prosze o dwie odpowiedzi Asie:
1. Czy mając na uwadze jego wykształcenie i doświadczenie, nie ma on podstaw do zajmowania się Katastrofą Smoleńską? Poniżej fragmenty z jego zeznań (caly czas zachęcam do przeczytania całosci):
Cytat:
- z pierwszego wykształcenia balistyk wewnętrzny, spejcjalność: budowa amunicji i rakiet
- praca doktorska w zakresie dynamiki materiałów,
- uczestniczył w pracach badawczych dla wojska, związanych z budową rakiety przeciwpancernej
- praca magisterka obejmowała problematykę związaną z napędem rakietowym na paliwo stałe, dostał za nią nagrodę Ministra Obrony Narodowej
- po doktoracie przez 5 lat pracował w grupie zajmującej się technologią silników lotniczych
- w 1983 roku wyjechał z Polski na kontrakt do Uniwersytetu Technicznego, brał udział w międzyuczelnianym programie dot. Spawania pod wodą. Program, który wtedy opracował został sprzedany firmie Haliburton
- od 1996 do 2003 przedstawicielem firmy zajmującej się produkcją broni nuklearnej i elektorwni atomowych,
- 3 mies temu wdrożył platformę informatyczną do projektowania połączeń spawanych w silnikach turbinowych
|
2. Czy pominięcie przez GW w/w kwalifikacji i napisanie zdania jak poniżej nie jest czasem manipulacją?
GW napisał(a):
|
Trzeci ekspert, prof. Jacek Rońda z AGH, w latach 80. był wykładowcą na Uniwersytecie Technicznym Hamburg-Harburg, gdzie pracował przy programie komputerowym do spawania pod wodą. W latach 90. opracowywał w RPA program do budowy silników turbinowych i rurociągów. Po powrocie do Polski projektował m.in. implanty kości twarzy i czaszki. Nie jest i nigdy nie był specjalistą w dziedzinie lotnictwa.
|
Jak odpowiesz to przejdziemy do Biniendy i Obrębskiego
PS. A co z tym twoim ulubieńcem Palikotem, co " bezpodstawnie wyzywał ludzi od morderców i że mają krew na rękach. Kawale kanalii i s....y*yna". Dziwnie omijasz niewygodne tematy, nie doczekałem się komentarza....
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"