jackieboy napisał(a):

rav liczę na odpowiedź od Ciebie, twoje stanowisko.
Jeśli chcesz powiew świeżości na forum w postaci moderatorów wiesz gdzie szukać.
Pozdrawiam
|
Pisz tutaj:
Rzecznik prasowy | Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
http://malopolska.policja.gov.pl/pl/rzecznik-prasowy
Powiedz że jesteś od Radka (co swoją drogą jest bardzo możliwe) to dostaniesz jeszcze cukierka.