Valandil napisał(a):

Ten quintana to za 10k ojro do Jagielloni przyszedł i był wcześniej jedną nogą w sraksie ponoć.
Teraz i tak nie stać nas będzie na niego więc niech poszukają młodych jak szprotson pisze.
|
mogł jak dla mnie grać po kolei w Lechu, Legii, cracovii, Arce, Pogoni i Ruchu, ważne że jest to jak na TME doskonały technicznie zawodnik

a Strausa czy innych młodych nie wyciągniemy za czapkę gruszek tylko za nie mniejsze pieniądze niż kompletnego Daniego