|
Czy ktoś zauważył, część na "a tak na serio". Wyraziłem żartobliwa opinię że i drugą jedenastką można by się zjebanej cracovi przeciwstawić, ale założeniem wypowiedzi było raczej to, że z perspektywy czasu i paniki przed sezonem odnośnie zmienników, wychodzi na to że brakuje nam w tym momencie kogoś na rozegranie ( właściwie do pierwszej 11) .
Reszta "pseudo rzemieślników" jak to nazwał Tomek11, moim zdaniem jest na średnim poziomie naszej kopanej.
Na forum można znaleźć wypowiedzi z zeszłego sezonu kiedy ludzie chcieli Czekaja na obronie, opinie o Chavezie z okresu kiedy dzielił i rządził w polu karnym też można znaleźć.
No ale to moja opinia, a że się nie znam to jest pewnie gówno warta.
|