DJ Hazel napisał(a):

|
Panowie nie popadajmy jeszcze w zachwyty i poczekajmy na to tydzień. Jest jeszcze sporo do poprawienia w naszej grze.Trzeba pamiętać,że przy stanie 0-0 cudem obronił Miśkiewicz...Gdyby nie to kto wie. Na szczęście jest Głowacki , jest Brożek jest solidność i w końcu wracamy na nasze miejsce ! Oby tak dalej !
|
Miśkiewicz po to jest zatrudniony w klubie, żeby w takich sytuacjach bronić. Jego gra jako bramkarza jest częścią składową dobrej dyspozycji drużyny.