aNouc napisał(a):

|
Franek tak szybko uciekł, że nie zdążono mu oficjalnie podziękować.
|
Aha,ktoś kto rozegrał 173 mecze dla Wisły i strzelił 115 goli faktycznie szybko uciekł z klubu. Franek odszedł po meczach z Panathinaikosem,chociaż mógł to zrobic zaraz na początku okienka transferowego.Wolał jeszcze pomóc w Wiśle w walce o LM,no ale niektórzy tego nie rozumieją..