Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
Od: 11.2002
Offline
#
1268
05.09.2013, 08:29
c.
napisał(a):
uwielbiam te ich "mowi nam byly pracownik klubu" ewentualnie "mowi nam osoba , ktora jest blisko klubu"
podajcie nazwisko, cwaniaczki hihi
naprawdę nie rozumiesz, dlaczego tak się robi?
zmięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zmięty
Znajdź inne posty napisane przez zmięty