Wisla jest klubem od jakiegos czasu samowystarczalnym wiec pisanie o przynoszeniu strat tez troche dziwne.. TF niby na tym traci albo sam Cupial? jak, gdzie, co? zreszta straty moze przynosic jakis zespol z 2 ligi.
uwielbiam te ich "mowi nam byly pracownik klubu" ewentualnie "mowi nam osoba , ktora jest blisko klubu"

podajcie nazwisko, cwaniaczki hihi