Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.09.2013, 22:26
Wisla jest klubem od jakiegos czasu samowystarczalnym wiec pisanie o przynoszeniu strat tez troche dziwne.. TF niby na tym traci albo sam Cupial? jak, gdzie, co? zreszta straty moze przynosic jakis zespol z 2 ligi.

uwielbiam te ich "mowi nam byly pracownik klubu" ewentualnie "mowi nam osoba , ktora jest blisko klubu"
podajcie nazwisko, cwaniaczki hihi
Ostatnio edytowane przez c. : 04.09.2013 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując