Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#631
Stary 04.09.2013, 07:57
michal napisał(a):Wyświetl post
Czy studiuje ktos z waz na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym, a konkretnie na kierunku transport Chciałbym się dowiedzieć czy jest trudno się utrzymać i ogólnie jaki jest na nim poziom
na wydziale inż lądowej, ale pytaj
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując