Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20664
Stary 04.09.2013, 07:33
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Tych co w kontekscie reprezentacji rzucaja tutaj nazwiskiem Buzaly pociesze ze idzie zima i niedlugo ich glowa zostanei schlodzona.
Rownie dobrze mozna by powolac z 2 ligi amerykanskiej Zahorskiego tez laduje bramki.

Niektorym sie wydawalo - z wesz(L)o na czele - ze to miejsce musi przypasc Saganowi a tu niespodzianka Brozek...
Ale to jest bardzo na wyrost powołanie, nie wiem czemu doszło do czegoś takiego. Ale mam nadzieję, że zmotywuje Pawła do jeszcze lepszej gry w barwach Wisły.
Jak już Fornalik młodzieżówkę rozwalił, to mógł też zabrac im Stępińskiego ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując