shaggy napisał(a):

Tych co w kontekscie reprezentacji rzucaja tutaj nazwiskiem Buzaly pociesze ze idzie zima i niedlugo ich glowa zostanei schlodzona.
Rownie dobrze mozna by powolac z 2 ligi amerykanskiej Zahorskiego tez laduje bramki.
Niektorym sie wydawalo - z wesz(L)o na czele - ze to miejsce musi przypasc Saganowi a tu niespodzianka Brozek...
|
Ale to jest bardzo na wyrost powołanie, nie wiem czemu doszło do czegoś takiego. Ale mam nadzieję, że zmotywuje Pawła do jeszcze lepszej gry w barwach Wisły.
Jak już Fornalik młodzieżówkę rozwalił, to mógł też zabrac im Stępińskiego ...