Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
629
03.09.2013, 05:28
michal
napisał(a):
Czy studiuje ktos z waz na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym, a konkretnie na kierunku transport
Chciałbym się dowiedzieć czy jest trudno się utrzymać i ogólnie jaki jest na nim poziom
obecnie studia są tak łatwe, że tylko totalny ignorant czy inny debil jest w stanie z nich wylecieć, więc niczego się nie bój, 5 lat minie szybciej niż Ci się wydaje.
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio