Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 03.09.2013, 05:28
michal napisał(a):Wyświetl post
Czy studiuje ktos z waz na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym, a konkretnie na kierunku transport Chciałbym się dowiedzieć czy jest trudno się utrzymać i ogólnie jaki jest na nim poziom
obecnie studia są tak łatwe, że tylko totalny ignorant czy inny debil jest w stanie z nich wylecieć, więc niczego się nie bój, 5 lat minie szybciej niż Ci się wydaje.
Odpowiedz cytując