Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 02.09.2013, 15:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale jeszcze chyba niegotowi do gry?
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni.
pewnie i mogli by wyjść na boisko i zagrać , ale po tak długiej przerwie sensu to raczej nie ma . Ja bym na nich liczył na boje w listopadzie i grudniu . Niech w ten czas ogrywają się w rezerwach i solidnie podbudują fizycznie u Smudy.

w ten czas niech młodzi w formie zapełniają luki . Czekam na debiut Kuczaka w lidze..
Odpowiedz cytując