wolfy napisał(a):

Ale jeszcze chyba niegotowi do gry?
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni.
|
pewnie i mogli by wyjść na boisko i zagrać , ale po tak długiej przerwie sensu to raczej nie ma . Ja bym na nich liczył na boje w listopadzie i grudniu . Niech w ten czas ogrywają się w rezerwach i solidnie podbudują fizycznie u Smudy.
w ten czas niech młodzi w formie zapełniają luki . Czekam na debiut Kuczaka w lidze..