O Tobie mógłby ktoś napisać, że jedziesz sloganami z Godlewskiego/PN.
Czyli np.-poszedł do Niemiec na prośbę przyjaciela (pomińmy milczeniem, że nie trenować chłopców z orlika tylko profesjonalny drugoligowy zespół z którym osiągnął wynik 13m/6pkt...)
Co do repry -wszystko było ok, nic by nie zmieniał.
Oczywiście można było przegrać to euro bo teoretycznie byliśmy najsłabsi ale nie w taki sposób, że gramy z Grecją 11 na 10, mecz się do przerwy układa, "ściany pomagają", niestety po przerwie Grecy zmieniają ustawienie, zyskują przewagę, strzelają gola, potem wylatuje Szczęsny, a trener patrzy na to z przerażeniem i nie robi kompletnie nic.
Z Czechami na mecz, który musimy wygrać wychodzimy defensywnym ustawieniem (bo udało się nim zremisować z Rosją i kraj się ucieszył.
Tu jest link do kariery trenerskiej:
wis.la/o7t1v
Kto interesował się piłką od lat 90-tych - może sobie na chłodno w całości przypomnieć gdzie były jakie wyniki i cały kontekst.