Nie chodzi mi o udowadnianie wyższości jednych świat nad drugimi .....zwyczajnie nie moge znieśc tej idiotycznej nagonki na Smudę . A najbardziej mnie boli jak ktos na niego nadaje ale nie mówi nic mądrego ani konstruktywnego a tylko sra sloganami za TVN-em

Smude lubie i uważam że dobrego trenera a w Polsce jednego z najlepszych ale to nie jest tez szczyt moich marzeń czy życzeń . A gadanie : "nie bo nie" tylko mnie w....ia .SMuda jest słaby ...a czemu ....bo jest słaby i nie umie mówic poprawnie .....no sorry ale to nie jest dla mnei żaden argument .DLatego sie troche udzieliłem z tym pisaniem

A dodajmy do tego jeszcze obecna sytuacje finasową Wisły i prognozy jakie były przed sezonem . Wtym swietle Smuda odwalił jjż kawał dobrej roboty . Oczywiście że przyjdą i porażki i będzie jazda po Smudzie na całego . ALe w stosunku do tego co sie zapowiadałao moge tylko stwierdzić że jest bardzo dobrze . A jak słysze pieprzenie o pucharach to mi słabo sie robi . Ludzie sukcesem będzie załapanie się do gornej osemki !!! A jesli jakims cudem uda sie ugrać cos więcej to wspaniale ale....to już chyba jednak bardziej właśnie cud będzie
A my kibice jesli naprawde jestesmy kibicami a nie netowymi hejterami powinniśmy wspierać Smude w jego wysiłkach a nie napiaredalać na niego i to jeszcze bez żadnych podstaw .Widac że chłopu zalezy i chce ciagnąć tą drużyne .Chce ja odbudowac moze dla wlasnej satysfakcji , może na chwałe Wisły a może z sympatii dla Cupiała .....nie ważne ...wazne że chce ciagnąc ten wózek w dobrą stronę i jak widać raczej wie jak to robić .