speedfashion napisał(a):

|
Dodam jeszcze, że w mojej opinii cofnięcie się Rumunów i ta "nonszalancja" w ich grze wcale nie wynikały z pewności siebie i mentalnej przewagi.
|

a z czego? Jest jedno wytłumaczenie, Rumunom zrobiło się krawatów żal. Jeśli znasz inne to słucham. Tylko nie cytuj Furmana bo wstyd.