Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 22.08.2013, 22:17
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Frederiksen był chyba najgorszym lewym obrońcą w historii Wisły. Teraz znalazł sobie jednak nowy klub. Ten chyba odpowiada jego potencjałowi piłkarskiemu.

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...2d5c1f5870fca9


Byl jeszce taki murzyn Sergre .Branco czy jakos tak.To co on wyczynial na obronie to poprostu w chlopcy w klasie c sie lepiej ustawiali.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując