c. napisał(a):

Powazna zapowiedz niczym przed meczem Wisły z Barceloną 
Zejdzcie na ziemie.. Lech niczego wielkiego nie prezentuje w tym sezonie, a Wisla jest duzo mocniejsza niz przed startem ligi, Poznaniaki jak najbardziej do pokonania. Ot ligowy sredniak na dzis dzien.
Wygra ten kto bedzie miec lepszy dzien.
|
Skoro tak uważasz

.
To był tylko jeden z wielu dowodów na prostą prawidłowość. Jesteś najwyżej taki dobry za jakiego się uważasz. Możesz się oczywiście przeceniać, ale nie możesz pokazać, że jesteś lepszy niż sam uważasz, że jesteś. Chyba że zupełnie przypadkiem, a i wtedy odbierzesz to jako fart, a nie dowód, że jesteś lepszy niż myślałeś. Co dalej będzie wstrzymywało twój rozwój.