Mam pytanie odnośnie tych biletów za
piątaka dla nowicjuszy.
Chciałam koleżankę wziąć w niedzielę (oczywiście na inny sektor niż C) i moje pytanie, czy na ten mecz obowiązuje ta promocja? Czy ona w ogóle jest?
Nie orientuje się w tych sprawach aktualnie za bardzo.
EDIT: Dzięęęki piękne
alterego i
gypsy!
