s1mone napisał(a):

|
Ja tam wolę tą Wisłę, niż tą z poprzedniego sezonu. Mam dość zmanierowanych przepłacanych gwiazdeczek, które niczego nie potrafią zagwarantować w lidze.
|
Ja tak samo. Cieszę się, że pożegnaliśmy się np. z Genkovem. Dopóki regularnie grał i strzelał bramki, to było wszystko ok, ale pod koniec jego przygody z Wisłą ewidentnie oklapł i w takiej sytuacji nie ma dla niego miejsca w tym klubie. Szczególnie za taką kasę.
Wisła z tego sezonu nie jest idealna, nie oszukujmy się. Na papierze nasza kadra jest słabsza od tej sprzed roku. Ale jeśli Smuda wszystko dobrze poukłada, to myślę, że będziemy w tej wymarzonej pierwszej ósemce. Niech tylko trener wystrzeże się jakichś głupich ruchów typu Chavez na DM, czy gra bez skrzydłowych (lub z "fałszywymi skrzydłowymi", żeby było ładniej

).