Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 15.08.2013, 13:11
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem, że miał wyjść i powiedzieć "W ciągu 1 okienka Wisła zostanie odbudowana i będzie w lidze każdego golić " Tak, to nie byłaby głupota tylko ambicja.



I kto to mówi?
Nie używanie polskich znaków jest czymś powszechnie akceptowalnym na wszelkiego rodzaju forach w internecie

Nieudolna próba odbicia piłeczki. Z resztą ogólnie czepialstwo za orty też jest dziecinne. Chyba, że ktoś nawali ich 10 milionów.

Ja tam wolę tą Wisłę, niż tą z poprzedniego sezonu. Mam dość zmanierowanych przepłacanych gwiazdeczek, które niczego nie potrafią zagwarantować w lidze.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.08.2013 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując