PhantomRanger napisał(a):

Czyli rozumiem, że miał wyjść i powiedzieć "W ciągu 1 okienka Wisła zostanie odbudowana i będzie w lidze każdego golić " Tak, to nie byłaby głupota tylko ambicja.
I kto to mówi?
|
Nie używanie polskich znaków jest czymś powszechnie akceptowalnym na wszelkiego rodzaju forach w internecie
Nieudolna próba odbicia piłeczki. Z resztą ogólnie czepialstwo za orty też jest dziecinne. Chyba, że ktoś nawali ich 10 milionów.
Ja tam wolę tą Wisłę, niż tą z poprzedniego sezonu. Mam dość zmanierowanych przepłacanych gwiazdeczek, które niczego nie potrafią zagwarantować w lidze.