Wyświetl pojedynczy post
MałyTSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3902
Stary 15.08.2013, 11:38
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Czy niektórzy ludzie muszą mieć tak bardzo "zrytą" psychikę, ze nic im sie nie podoba?
A moze to tylko wytłumaczenie przed samym sobą decyzji o rezygnacji z zakupu koszulki Wisły Kraków z Białą Gwiazdą. Tacy ludzie wola wydać na imprezę, browara, a koszulkę na którą czekaliśmy od lat oleją znajdując przy tym miliony powodów.

Kilka z nich zaprezentuje poniżej:

- cena o 10-30 zł za duża
- krótki lub długi rękaw (do wyboru)
- za mało białego lub czerwonego (do wyboru)
- Biała Gwiazda w kółku
- brak kolnieżyka (przy poprzedniej koszulce były narzekania na ten kolnieżyk)
- brak reklam takich jak w TME (to mnie rozjebało)
- za późno rozpoczęta sprzedaż, "bo aż miesiąc po prezentacji"
- słaby plakat reklamujący koszulkę na stronie internetowej
- Bednarz jest prezesem
- Smuda jest trenerem
- Gargula żuje gumę
- a Małecki wciąż gra w Wiśle

Jesli przychodzą Wam do głowy inne wymowki to piszcie.

Niektórzy to by chcieli aby Meczowa oryginalna koszulka Wisły Kraków z Białą Gwiazdą kosztowała chyba 49 zł.

Chce Wam tez uświadomić, ze nawet szmata cracovii kosztuje 219 zł. Czy chcecie, aby oryginalny koszulka Wisły była tańsza od szmaty do mycia podłóg?
Amen.
Najlepszy był na początku zachwyt Białą Gwiazdą, że nawet 300-350 zł wydadzą, bo to przecież jednorazowy zakup, a teraz jak się okazało że nawet po 239 zł są (co jest super ceną wg mnie) to lamentom nie ma końca..
Ja tam wolę sprzedać kilka swoich ciuchów, żeby mieć kasę na nową koszulkę Wisły.
Odpowiedz cytując