Gwiaździsty napisał(a):

AS82, czy czasem nie jesteś byłym skrzywdzonym ministrantem ?
|
Jak ktoś napisze kilka słów prawdy o klerze ,to znaczy ,że musiał być skrzywdzony albo coś w tym stylu , rozumiem ,że to taka reakcja twoja reakcja obronna
A co do skrzywdzonych ministrantów to naprawdę nie ma się z czego śmiać ,bo często te bydlaki co krzywdziły przez tą wspaniałą instytucję byli skutecznie chronieni