Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20518
Stary 12.08.2013, 09:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy zaczął dobrze czy nie ale miło słyszeć że interesuje się nim Juventus.Jeśli odszedł by dziś zycze mu powodzenia i bede kibicował.
Teksty że ma się ograć w lidze polskiej chowam między bajki, bo co mu da granie w tej nędznej lidze skoro liga włoska to całkiem inny level, wystarczy przypomnieć sobie co Matusiak mówił. Im szybciej zacznie się uczyć od lepszych, tym lepiej dla niego.
Więc wygląda na to, że swoją postawą w stosunku do do akademii Cupiał przekonał i Ciebie... Bo skoro wszyscy uważali by, tak jak Ty, im szybciej tym lepiej to w takim razie budowanie akademii zupełnie nie ma sensu...
Przy takim sposobie myślenia to jeszcze wieki będziemy marzyć o Lidze Mistrzów...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując