szprotson napisał(a):

Nie wiem czy zaczął dobrze czy nie ale miło słyszeć że interesuje się nim Juventus.Jeśli odszedł by dziś zycze mu powodzenia i bede kibicował.
Teksty że ma się ograć w lidze polskiej chowam między bajki, bo co mu da granie w tej nędznej lidze skoro liga włoska to całkiem inny level, wystarczy przypomnieć sobie co Matusiak mówił. Im szybciej zacznie się uczyć od lepszych, tym lepiej dla niego.
|
Więc wygląda na to, że swoją postawą w stosunku do do akademii Cupiał przekonał i Ciebie... Bo skoro wszyscy uważali by, tak jak Ty, im szybciej tym lepiej to w takim razie budowanie akademii zupełnie nie ma sensu...
Przy takim sposobie myślenia to jeszcze wieki będziemy marzyć o Lidze Mistrzów...